iPad Karşılaştırması

33

iPad Karşılaştırması haberimizde, son yıllarda çıkmış büyün iPad modellerini tek bir karede buluşturuyor ve bir bakıma iPad’lerin tarihi gelişimine göz atıyoruz.

iPad modelleri bugüne kadar hemen her yeni modelle bir üst seviyeye çıkmayı bildi. Ancak özellikle iPad Pro ile bir önceki model 2’ye belki de 3’e 4’e katlandı. Tabii bu durum yanında daha yüksek bir fiyatı ve karşılaştırma yapmadan yeni bir iPad alınmasını da imkansız hale getirdi. Çünkü halen piyasada satışı bulunan 5’den fazla iPad modeli varken, tüm bu tabletler arasında ne gibi farkların olduğunu, hangi tabletin hangi özelliklere sahip olduğunu bilmek hayati önem taşıyor. Aksi halde vereceğiniz binlerce liranın karşılığını alırken biraz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız bu kapsamlı incelememizde iPad Pro, iPad Air 2, iPad Mini, iPad Mini 4, iPad Air ve iPad Mini 2 modellerine yer verdik. Öyle zannediyoruz ki siz de yeni bir iPad alacak olsanız bunların dışına çıkmazsınız. Zaten daha eski modellerin üretimi de durdurulduğu için temin etmek konusunda da sıkıntı çekmeniz kuvvetle muhtemel. O zaman lafı daha fazla uzatmayalım ve iPad Karşılaştırması incelememize başlayalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here