Instagram İçin Yeni Çıkartmalar!

6

Popüler sosyal medya uygulamalarından birisi olan Instagram; kendisini yenilemeye devam ediyor. Instagram yeniden güncellendi ve böylelikle uygulamaya yeni özelikler eklendi. Detaylar haberimizde!

Bir süre önce Facebook tarafından satın alınan popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan Instagram; belli ki güncel kalarak kullanıcı sayısını daha da arttırmanın planlarını yapıyor. İşi salt fotoğraf paylaşmaktan daha da öteye taşıyan söz konusu program, aldığı güncellemeler neticesinde artık çok daha iyi hizmet veriyor. Ortaya konan hikayeler modu sayesinde eğlenceli yanını da sergileyen Instagram için son olarak yeni çıkartmalar eklendi. Bu çıkartmaları isteğe göre büyütebilir, küçültebilir ve istediğiniz fotoğrafta kullanabilirsiniz. Böylelikle fotoğraflarınız ve videolarınız çok daha renkli olabilir!

Yeni Çıkartmalar Yeni Hikayeler!

Tabii ki de bu durum sadece fotoğraflar için değil aynı zamanda çektiğiniz videolar için de geçerli. Çektiğiniz fotoğraf veya videoya eğlenceli çıkartmalar ekleyerek daha renkli hale getirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken şey çıkartma kütüphanelerinden beğendiğiniz bir çıkartmayı seçip onu görüntünün üzerine yapıştırmak. Yenilikler bununla da sınırlı değil. Instagram özel dönemlere yönelik olarak da belirli çıkartmalar yayınlayacak. Tahmin edebileceğiniz üzere bu özel dönemlerin başında da yıl başı geliyor. Yani yıl başında da popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulamasının güncellendiğini görebilirsiniz. Biz TeknoCadde ekibi olarak bahsi geçen konuda gelişmeler oldukça sizleri bundan haberdar edeceğiz. Lütfen takipte kalın!

Instagram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here