Huawei MateBook Microsoft Surface Pro 4 Karşılaştırması

25

Huawei MateBook Microsoft Surface Pro 4 Karşılaştırması yazımızda, tablet-bilgisayar dünyasının en güçlü cihazlarından ikisini karşı karşıya getireceğiz. Bakalım hangisi ne gibi özelliklere sahipmiş.

Tablet PC Karşılaştırma kategorimizin bugünki konukları Huawei MateBook ve Surface Pro 4. Bildiğiniz gibi Surface Pro 4’ün piyasaya çıkmasının üzerinden bir hayli zaman geçti. Ancak bu durum, Surface Pro 4’ün halen tablet bilgisayar dünyasının en güçlü cihazlarından birisi olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Bununla birlikte, Huawei MateBook ise henüz çiçeği burnunda bir cihaz.

Teknoloji dünyasını yakından takip edenler, bu cihazın oldukça kısa bir süre önce resmen tanıtıldığını biliyordur. Bilmeyen ziyaretçilerimiz için de biz söylemiş olalım, Huawei’nin yeni tablet bilgisayar modeli Temmuz 2016’nın hemen başında resmen tanıtılarak satışa sunuldu. Biz de TeknoCadde olarak her yeni cihaz tanıtımında yaptığımız gibi sıcağı sıcağına bu cihazın en büyük rakiplerini bir araya getirdik. Bakalım bu iki cihazın birbirine üstün olan tarafları nelermiş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here