HTC 10 Samsung Galaxy S7 Edge Karşılaştırması (Detaylı)

34

Yeni bir akıllı telefon almak isteyenlerin ilk aklına gelen iki modeli bu defa daha detaylı bir şekilde karşılaştırdık.

Bildiğiniz gibi yakın zamanda yayımladığımız HTC 10 Galaxy S7 Karşılaştırması haberiyle, bu iki süper akıllı telefonu karşılaştırmıştık. Her zaman olduğu gibi yine o karşılaştırmamızda da, bu iki telefonun işlemcisinden bataryasına, kamera özelliklerinden ekran boyutlarına kadar en ince ayrıntısına kadar değinmiştik. Bu defa ise, daha az özelliği fakat daha derinlemesine inceleyeceğiz.

Eğer aklınızdaki akıllı telefon bu ikisinden birisi değilse, o zaman 2016’nın En İyi Akıllı Telefonları Karşılaştırması haberimize göz atabilirsiniz. Bu listemizde çok daha fazla telefonu ele aldık ki, illa bunlardan birisi size hitap edecektir. Neyse şimdi isterseniz HTC 10 Samsung Galaxy S7 Edge Karşılaştırması haberimize geçelim.

HTC 10 Samsung Galaxy S7

Her şeyden önce, Galaxy S7 Edge’in çıkmasının üzerinden 3 ay, HTC 10’un ise 2 ay geçmesine rağmen halen bu telefonlar için yapılmış çok sert bir eleştiri, hata ya da müşteri memnuniyetsizliği olmadığını söyleyelim. Tabii ki ufak tefek eleştiriler mevcut ancak bu durum iki telefonun ismine asla leke sürecek seviyede değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here