HTC 10 Galaxy S7 Karşılaştırması

16

HTC 10 Galaxy S7 Karşılaştırması ile, en iyi akıllı telefonlardan ikisini mercek altına alıyoruz. Bakalım bu iki telefonun üstün ve zayıf yönleri nelermiş.

Tayvanlı teknoloji devi HTC, özellikle son birkaç yıldır çıkardığı amiral gemileriyle müşterilerini hep hüsrana uğratıyordu. İşte bu sebeple bu yıl piyasaya sürülecek olan yeni model hayati bir önem taşıyor. Çünkü artık HTC’nin tek bir hata daha yapma lüksü kalmadı. Bu yüzden HTC 10 modeli hem şirket için de hem de HTC fanları için hayati bir önem taşıyor.

Diğer taraftan Samsung’un böyle bir sorunu yok. Güney Koreli teknoloji devi her yeni modeliyle kalitesini ve dolayısıyla da çıtayı biraz daha yukarı taşıyor. Galaxy S7 modeli de yine benzer bir durumun timsali. Ancak yine de tabii ki hiç bir model bir öncekinin tekrarı olamaz ve her yeni modelde ilgi çekici ve yeni özelliklerin bulunması gerekiyor.

İşte tüm bu şartlar altında sizler gibi biz de HTC 10 Galaxy S7 Karşılaştırması neticesini merak ediyoruz. Hangi telefon daha iyi, daha güçlü. HTC 10’un Galaxy S7’ye üstün olan yönleri neler ya da tam tersi durumlar hangileri?

Bugün sizlere tüm bu soruların hatta çok daha fazlasının yanıtlarını vermeye çalışacağız. Ancak sizlerden ricamız bu incelemeyi yaptığımız tarihi göz önünde bulundurmanız. Yani elbetteki bundan birkaç ay sonra bu incelemede yok dediğimiz kimi özellikler güncellemeler ile getirilebilir. Tabii yine de temel özellikler hiç bir zaman değişmeyeceği için, bu telefon karşılaştırma haberimiz her zaman sizin için temel rehber niteliği taşıyacaktır. O zaman başlayalım mı ne dersiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here