Hangi Telefonu Almalıyım? (2016)

Hangi telefonu almalıyım ya da bütçem şu kadar bu paraya alabileceğim en iyi telefon hangisi diye soruyorsanız doğru yerdesiniz. Bu başlıkta hem yardım alabilir hem de yardımcı olabilirsiniz.

Her gün onlarca ziyaretçimiz tarafından hangi telefonu almalıyım, telefon tavsiyeniz nedir, gibi yorum ve mailler alıyoruz. Tabii ki her yoruma en ince ayrıntısına kadar cevap vermekteyiz ancak bu yorumların ve soruların her biri başka başlıklarda olduğundan dolayı, herkes bu cevaplardan faydalanamayabiliyor.

Bizde TeknoCadde ekibi olarak böyle bir yazı altında hem sizin sorularınızı toplamayı hem de sizlerin deneyim ve tecrübelerinizi diğer ziyaretçilerimize aktarmayı düşündük. Bu başlık altında soracağınız tüm telefon tavsiyesi sorularını, en ince ayrıntısına kadar değerlendirerek olabilecek en açıklayıcı ve kapsamlı yanıtları vereceğiz.

Bu sayede örneğin iPhone 7 mi Galaxy Note 7 mi, ya da HTC 10 mu LG G5 mi gibi hem iki telefon arasında ki sorularınızı, hem de 2.000 TL'ye kadar alınabilecek telefon öneriniz nelerdir, en fazla 1.500 TL'ye kadar hangi telefonu önerirsiniz gibi sorularınıza cevap verirken, aynı soruları kafasında taşıyan ancak sormaya vakti olmayan arkadaşlara da yardımcı olmuş olacağız.

Ayrıca diğer yazılarımıza gelen ve faydalı olacağını düşündüğümüz yorum ve soruları da bu başlığa taşıyarak buradan da aktaracağız. Sizlerden ricamız, sorularınızın yanında kendi kullandığınız, yeni aldığınız telefonların iyi/kötü yanlarını aktararak yeni bir telefon alacak ziyaretçilerimize de yol göstermeniz.

Haydi o zaman başlayalım...

Xiaomi Mi 5 Alan Bir Ziyaretçimizin Yorumu:

"Tekrardan merhabalar. Sizin yardımlarınız sayesinde Xiaomi Mi 5 aldım 🙂 Telefonun ilk izlenimi cok iyi, işlemci olarak de iyi gibi geldi. Cam kapak olayı bence biraz fazla abartılmış yorumlarda normal bir telefonda olması gerektiği gibi kayma durumu pek yok. Fotoğraf ve bataryada da sıkıntı yok gibi şimdilik. Hızlı sarj ozelliği de iyi, ekran acısından da iyi. Çok üst seviyelerde bir şey istemeyip standart kullanım için ideal bir telefon gibi. Farklı bir deneyimim olursa tekrardan paylaşırım. Düşünenlere tavsiye ederim. Sorularıma da bıkmadan özverili bir şekilde cevap verdiğiniz için teşekkürler tekrardan : )"

Malum yeni bir yıla girdik, biz de konumuzu yenileyelim istedik. Yeni sorularınızı aşağıdaki konumuzdan sorarak en hızlı yanıtları alabilir, telefon tecrübelerinizi yine aynı konuda paylaşabilirsiniz.

Hangi Telefonu Almalıyım (2017)

Bu yazı şu tarihte düzeltildi Ocak 28, 2017 9:28 pm

Yorum Bırak