Grand Turismo Sport İçin Oynanış Videosu ve Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Heyecanla beklenilen Grand Turismo Sport için ilk oynanış videosu ve çok sayıda ekran görüntüsü yayınlandı. Oyun 15 Kasım 2016 tarihinde PS 4 oyuncularıyla buluşacak.

Yapım süreci devam eden ve henüz %50'lik bir kısmı tamamlanabilen GT Sport'un tanıtımı için dün bir etkinlik gerçekleştirildi. Etkinlikte 1080p/60fps'de sorunsuz olarak çalıştığı dile getirilen oyun hakkında çeşitli bilgiler verildi. 19 popüler yarış pistinde 137 lisanslı süper araç ile karşımızda olacak olan oyunda Scapes adı verilen ve 4K fotoğraflar yakalayabilmemize imkan veren bir fotoğraf modu yer alacak. Grand Turismo Sport'da yer alacak olan yeni bir mod sayesinde oyuncular gerçek FIA lisansı alabilmek için mücadele verecekler. Ayrıca Polyphony Digital oyunun ön siparişinde bulunan kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlayacağını da belirtti. Buna göre ön sipariş verenler Ford Mustang Group B Rally Car, Toyota FT-1 Vision GT Group 3 ve Peugeot 908 HDi FAP LMP1 araçlarına ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Oyunun GT Sport Limited Edition versiyonu 69.99 dolar fiyat etiketiyle özel metal kutusunda satışa sunulacak. Bu özel paket içerisinde normal pakete ek olarak 8 adet başlangıç araç paketi, 1 Milyon dolar oyun içinde kullanılabilir kredi, Livery Sticker Pack, 30x PS4 GT Sport temalı avatar ve sürücü profilini özelleştirmek için yarış kaskı, ve çok sayıda oyun içi özel içerik yer alacak. Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu ve oyunda yer alacak olan araçlardan bazılarına ait ekran görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2 saatlik etkinlik videosu.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7