Google Pixel XL Samsung Galaxy Note 7 Karşılaştırması

23

Google Pixel XL Samsung Galaxy Note 7 Karşılaştırması ile akıllı telefon dünyasının iki yeni ve sansasyonel telefonunu karşı karşıya getiriyoruz. Bakalım hangi telefon daha iyi, daha güçlü ya da daha yeni teknolojilere sahip?

Google Pixel XL İncelemesi ile yakın zamanda sizlere bu telefonu enine boyuna tanıtmaya çalışmıştık. Bugünse bu telefonu rakipleriyle karşılaştırıyoruz ki bunun için ilk olarak Galaxy Note 7’yi tercih ettik. Bu tercihteki temel nedenimiz, Galaxy Note 7’nin yaşadığı patlama sorunlarının ardından yeniden satışa sunulmuş olması ki bu iki telefonun satış tarihlerinin hemen hemen aynı günlere denk gelmesin manasına geliyor.

Lafı açılmışken bildiğiniz gibi Galaxy Note 7 çıktığı günden bu yana durduk yere patlama gibi bir sorunla adından bahsettiriyordu. Neyseki Samsung tüm sorunlu telefonları geri çekerek gerekli düzeltmeleri yaptı. Ancak bu düzeltmelerin ne kadar etkili olduğunu önümüzdeki günler gösterecek. O yüzden bu durumu telefonu satın almadan önce muhakkak göz önünde bulundurmanızda ve almadan önce bu sorunun kesin olarak çözüldüğünden emin olmanızda fayda var. Biz karşılaştırma esnasında bu duruma değinmedik çünkü bu düzelebilecek bir sorun ve düzeldiğinde Note 7 piyasanın tartışmasız en güçlü cihazlarından birisi olacak.

Google Pixel XL ise özellikle donanım ve kamera açısından adından bahsettirmeyi başardı. Bununla birlikte telefonu bir bütün halinde incelediğimiz ve tabii karşılaştırdığımız zaman bakalım ortaya nasıl bir sonuç çıkacak? İşte Telefon Karşılaştırma Rehberimizin yeni ikilisi Pixel XL ve Note 7.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here