Google Pixel XL iPhone 7 Plus Karşılaştırma Videosu

5

Google Pixel XL iPhone 7 Plus Karşılaştırma Videosu ile bir bakıma Android iOS Karşılaştırması da yapmış olacağız. Bakalım bu detaylı incelemeden kim galip çıkacak.

Normal şartlar altında Android iOS karşılaştırmalarını en iyi anlatan modeller iPhone ve Samsung oluyordu. Ancak Note 7’nin başından geçen skandallar dizisindan sonra boş kalan koltuğa Google Pixel XL yerleşti ve fablet dünyasında söz sahibi telefonlardan birisi haline geldi. Diğer taraftan iPhone 7 Plus çıktığı günden bu yana her zaman olduğu gibi yine gündem maddesi.

Diyelim ki yeni bir akıllı telefon alacaksınız ve meseleyi artık ya Android’in en iyisini alırım ya da iOS’un ancak bu ikisinden hangisini alayım konumuna getirdiniz. Google Pixel XL Android’in en iyisi mi bu tartışılır ancak en iyilerinden birisi olduğu su götürmez bir gerçek. Diğer taraftan iPhone 7 Plus’a zaten sözümüz yok. İşte tüm bu şartlar altında öyle zannediyoruz ki sizler için hazırladığımız bu inceleme tadındaki video çok hoşunuza gidecektir.

Elinize kahvenizi de aldıysanız o zaman sizlere iyi seyirler demekten başka bir şey kalmıyor geriye, he unutmadan Youtube kanalımızı da takip etmeyi unutmayın. http://www.youtube.com/c/TeknoCaddeTV

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here