Google Pixel XL Galaxy Note 7 Karşılaştırma Videosu

2

Google Pixel XL Galaxy Note 7 Karşılaştırma videosu ile Android dünyasının iki güçlü ismini karşı karşıya getiriyoruz. Bakalım Pixel XL Note 7’nin yerini tutabilecek kadar güçlü bir telefon mu?

Artık sağır sultanın da duyduğu üzere Note 7 batarya probleminden dolayı akıllı telefon dünyasından çekildi. Bu pek görmeye alışık olmadığımız bir olaydı ve haliyle de bir hayli konuşuldu. Ancak Samsung bu konuda oldukça zor günler geçirirken kimileri de bunu bir şansa çevirme peşinde. Her ne kadar bu yönde bir telkin olmasa da Akıllı Telefon dünyası, kendiliğinden Google Pixel XL’yi Note 7’nin en iyi alternatifi olarak öne sürdü bile.

Her iki telefonun da Android olması bu karşılaştırmanın yapılmasında ki en önemli etken. Birçok blogda Note 7’den boşalan koltuğa Google Pixel XL’nin kurulduğu yazılıp çiziliyor. Peki gerçekten de öyle mi? Gerçekten de Note 7 almak isteyip de malum sebeplerden ötürü bu telefondan vazgeçmek zorunda kalanlar onun yerine Google Pixel XL alabilir mi?

İşte Google Pixel XL Galaxy Note 7 Karşılaştırma Videosu yazımızın asıl amacı da bunu anlamak. Bakalım bu ikisi arasında nasıl benzerlikler dahası nasıl farklılıklar varmış.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here