Google Pixel ve Pixel XL İncelemesi

39

Google’ın uzun zamandır dillendirdiği Pixel ve Pixel XL modelleri sonunda resmen tanıtıldı. Henüz tanıtımının üzerinden kısa bir süre geçen bu telefonları sizler için en ince ayrıntısına kadar inceledik.

Google uzun bir süredir Nexus markasıyla akıllı telefon sektöründe boy gösteriyordu. Bununla birlikte Nexus, Google tarafından HTC, LG ve hatta Samsung gibi başka başka telefon üreticileri tarafından tasarlanarak Google adına üretilen bir markaydı. Amerikan devi geçtiğimiz yılın sonlarına doğru kurduğu yeni departman sayesinde artık akıllı telefon modelleri üzerinde tam hakimiyet sağlamaya başladı.

Telefonun tasarımından kasa yapısına kadar en ince ayrıntısına kadar kendi sözü geçen şirket, bu sayede Apple’ın iOS’da sağladığı başarıyı Pixel ile Android’de sağlamayı düşünüyor. Hatta öyleki bu düşüncesi yeni Pixel modellerinin iliklerine kadar işlemiş. Birazdan göreceğiniz üzere iki telefon arasında da kampanya detaylarında da şaşırtacak düzeylere varan benzerlikler söz konusu. Neyse bu bilgileri zaten uzun uzadıya konuşacağımız için şimdi Google Pixel ve Pixel XL İncelemesi detaylarına geçelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here