Google Earth Pro’ya Ücretsiz Sahip Olma

0

Google Earth Pro için yıllık 400 dolar vermeyi mi düşünüyorsunuz ? Durun! Aşağıda bulunan adımları takip ederek bu uygulamanın Pro versiyonuna kolayca sahip olabilirsiniz.

Google Earth Pro, sanal tura çıkarak dünyanın herhangi bir yerine gidebileceğiniz, 3D yapıları, görüntüleri ve arazileri keşfedebileceğiniz, şehirleri, yerleri ve yerel işletmeleri bulabileceğiniz harika bir program. Google Earth isimli uygulamanın lisanslı versiyonu olan bu uygulamaya sahip olabilmek için bazı firmalar yıllık 400$ ödüyor. Siz aşağıda yazan birkaç adımı takip ederek bu uygulamaya ücretsiz bir şekilde sahip olun. Ancak Pro versiyona sahip olabilecek olanların Apple ya da Microsoft’a ait işletim sistemlerini kullanmaları gerekiyor. Aşağıda Google Earth’ü kullanarak yapabileceklerinizi gösteren bir video ve Pro versiyon için takip etmeniz gereken adımlar mevcut.

Takip etmeniz gereken adımlar:

  • Buraya tıklayarak  çıkan sayfanın alt kısmından Google Earth Pro’yu indirin seçeneğine tıklayın ve uygulamayı masaüstünüze indirin.
  • İndirme işlemi gerçekleştikten sonra uygulamayı yükleyin. Microsoft kullanıcılarının indirdiği dosyanın uzantısı exe olmalıyken Mac işletim sistemi kullananlar için DMG dosyası ve PKG yükleyicisi bulunmalı.
  • Uygulama indikten sonra çalıştırmanız için e-mail adresiniz ve lisans anahtarınız istenecek. E-mail bölümüne adresinizi lisans kısmına ise GEPFREE yazmalısınız.
  • GEPFREE’nin hemen altında bulunan kutucuğu işaretleyin ki maili sürekli sormasın.
  • Tebrikler artık uygulamayı güle güle kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here