Home Teknoloji Haberleri Akıllı Telefonlar Galaxy S8’de En Beğendiğimiz 5 Özellik

Galaxy S8’de En Beğendiğimiz 5 Özellik

29 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirilen etkinlik kapsamında tanıtılan Samsung’un yeni amiral gemi modeli Galaxy S8, hem tasarımsal hem de özellikler bakamından fazlasıyla beğenildi. Biz de cihazda bulunan ve en beğenilen özellikleri sıralıyoruz. 

Galaxy S8, her açıdan Samsung için çok değerli bir akıllı telefon. Zira cihaz, bahsi geçen şirketin hali hazırdaki en önemli kozu. Galaxy Note 7 skandalının ardından itibarı sarsılan ve ekonomik anlamda da zor günler geçiren Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin son kurşununu iyi değerlendirmesi, kendileri ve sektör açısından çok önemli. Her şeyiyle iyi ve sorunsuz bir cihaz üretmek isteyen yetkililer, üstün özellikler ile donatılmış Galaxy S8‘i önceki gece gerçekleştirilen etkinlikte tanıttı. Birçok yeniliğe ev sahipliği yapan etkinlikte keyifli anlar yaşanırken, müjdeli haberi Samsung Türkiye‘nin başkan yardımcısı verdi. Tansu Yeğen, yeni bir Galaxy Note 8 için çalışmalar yapıldığını ima eden açıklamalarda bulundu ve şirketin takipçilerini heyecanlandırdı.

Gelelim mevcut telefonumuza... Galaxy S8 %80’e varan ekran gövde oranı ile sadece kullanımını değil, tasarımını da değiştirmiş. Fiziksel home tuşunun kaldırıldığı telefonda, parmak izi sensörünün de arka tarafa taşındığını görüyoruz. Gücünü ise 8 çekirdekli Exynos 8890 işlemcisinden alan telefonda 4 GB RAM’in bulunması ise şaşkınlık yarattı. 570 ppi ekranı ile kaliteyi doruklara taşıyan Samsung’un Bixby Sanal Asistanı ile beraber Apple‘ın Siri asistanına rakip olacağı da kesinleşti. Bu arada artık Samsung DeX özelliği sayesinde, akıllı telefonunuzu monitöre bağlayabilir ve cihazınızı daha etkin kullanabilirsiniz. Telefonun fiyatının ise 4.300 TL olduğunu ifade etmiş olalım. Aşağıdaki videomuzdan Galaxy S8‘in en beğendiğimiz 5 özelliğine bakabilir ve telefon hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Keyifli seyirler dilerim.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here