Galaxy S7 Kamerası İle Çekilmiş Fotoğraflar!

25

Dün bir etkinlikte tanıtılan Samsung’un yeni amiral gemi modeli Galaxy S7 ile ilgili ilk haberleri sizlerle hemen paylaşmıştık. Söz konusu telefonun kamerasına ilişkin detayları da sizlerle paylaştığımız haberlerimizde cihazın kamerasının oldukça iddialı olacağını da söylemiştik.

21 Şubat 2016 tarihinde iki büyük şirket, iki büyük amiral gemi modelini teknoloji tutkunları için tanıttı. İlk olarak sizleri LG G5 tanıtımına götürdük. LG telefonun tasarımında büyük değişikliğe gitmiş, güç butonu ve ses tuşlarını arka taraftan yan tarafa almıştı. Bunun yanı sıra telefonun plastik değil metal kasaya sahip olması malzeme kalitesinin arttırılması anlamına geliyordu.

Aynı tarihte bir başka Güney Koreli üretici Samsung da bir tanıtım gerçekleştirdi. Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerini tanıttı. Yeni amiral gemi, birçok özelliğinin yanı sıra kamera özellikleri ile dikkat çekmiş ve beklentilerin artmasına sebep olmuştu. Megapiksel olarak her ne kadar düşüş görülse de arttırılan teknoloji sayesinde kameranın daha iyi olması bir gerçekti. Cihazın kamerasına dair bazı görseller de sonunda yayınlandı. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan bu görsellere bir göz atalım.

galaxy s7 kamera

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here