Galaxy S7 Edge vs iPhone 6S Hız Testi

18

21 Şubat 2016 tarihindeki etkinlikte LG G5 ile birlikte tanıtılan Samsung’un yeni amiral gemi modeli Galaxy S7 Edge hız testine tabi tutuldu. Hız testinde iPhone 6S ile kapışan söz konusu telefonun diğer rakipleri ve çok merak edilen performansı haberimizin detaylarında.

21 Şubatta gerçekleştirilen MWC 16 etkinliğinde tanıtılan ve etkinliğin en yoğun ilgi gören cihazlarından biri olmayı başaran Galaxy S7 Edge için çeşitli testler yapılmaya çoktan başlandı. Son olarak dayanıklılık testinde rakibi Apple iPhone 6S Plus ile karşılaştırılan telefon rakibine oranla çok daha dayanıklı olduğunu ortaya koymuş ve sağlamlık anlamında rakiplerine göz dağı vermeyi başarmıştı.

galaxy s7 edge hiz testi

En Hızlısı Hangisi?

Samsung tarafından piyasaya sürülen amiral gemi modelinin son sınavı ise hız testi oldu. iPhone 6S Plus, Moto X Pure, Nexus 6P gibi rakipleri karşısında zorlanan söz konusu telefon, 4 GB RAM özelliğine sahip olmasına rağmen 2 GB RAM ola iOs işletim sistemine sahip iPhone 6S Plus karşısında da tutunamadı. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan hangi telefon en hızlısı ve hangisi en yavaş bir bakalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here