Galaxy S7 Edge iPhone 6S Plus Karşılaştırma Videosu

3

Samsung ile Apple arasındaki devamlı rekabetin neticesi olarak bu iki markaya ait her tür telefonun birbiriyle kıyaslanabildiğini gördük. Biz de bugün Galaxy S7 Edge iPhone 6S Plus ikilisini bir araya getirdik.

Galaxy S7 Edge Samsung için bir rüyanın başlangıcı olmuş, telefonun hem normali hem de edge modeli satışa sunulmuşken tabiri caizse edge modeli peynir ekmek gibi gitmişti. Bununla birlikte Apple, iPhone 6S Plus modeli beklenenden daha fazla ilgi görmüş, normal 6S modeline göre daha fazla dikkat çekmişti.

Her ne kadar bu iki telefon aynı dönemde çıkmamış olsa da, yine de fiyatlarının benzer seviyelerde olması nedeniyle yeni bir telefon satın alacak ve hangi telefonu alayım sorusuyla boğuşan kişilerin ilk aklına gelen modeller arasında yer alıyor. Galaxy S7 Edge‘nin en önemli yanı kuşkusuz edge yani çift taraflı kıvrımlı ekranı.

iPhone 6S Plus’ın ise kendi serisi içerisinde en büyük modellerinden birisi olması bu telefonu kendi benzerlerinden ayıran özelliği. Ancak bu iki telefonu karşı karşıya getirdiğimiz zaman birçok açıdan önemli farklılıkların bulunduğunu görüyoruz. Biz de karşılaştırma videomuzda bu iki telefona ait hemen hemen bütün özelliklere ve detaylara yer vermeye çalıştık. Öyle zannediyoruz ki daha önce iPhone 6S Plus İncelemesi ya da Galaxy S7 Edge İncelemesi okuduysanız ya da seyrettiyseniz, bu videonun da bir nevi inceleme videosu olduğunu görürsünüz. Neyse lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri bu keyifli olduğunu düşündüğümüz video ile başbaşa bırakalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here