Kategoriler: Teknoloji Haberleri

En iyi fotoğraf düzenleme programları

7. Lifecake:

Lifecake özellikle çocuklarınızın gelişimini kronolojik olarak ve slaytlar halinde kaydedebileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Kronolojik tabloya yerleştireceğiniz fotoğrafları Dropbox, Facebook, Picasa ve Instagramdan çekebilirsiniz. Daha sonra tarih sırasına sokulmuş ve dilediğiniz şekilde yerleştirilmiş bir şekilde çocuğunuzun doğumundan günümüze kadar olan gelişimini izleyebilirsiniz.

Aile dostlarını ekleyerek onların da çocuğunuzun fotoğraflarını takip etmelerini sağlayabilirsiniz. Lifecake programının premium hesabı ile fotoğraflarınızı albüme basabilirsiniz.

ios için lifecake indir

Android için lifecake indir

8. Rakuga Cute

Asya menşeli,fotoğraf dekorasyonları yapan harika bir foto düzenleme programı. Çektiğiniz resimlerin üzerine süslemeler, yazılar,çerçeveler,birbirinden güzel filtreler ekleyebilirsiniz.

ios Rakugacute indir

Android Rakugacute indir

9. LINE Camera:

Bir diğer popüler dekorasyon uygulaması Line Camera. Yüzden fazla çerçeve ve özel yazı fontları kendi fotoğraflarınızda oluşan pullar yaratabilir seriler oluşturabilirsiniz. Yeni güncelleme ile birlikte artık komik hayvan sticker larını kullanarak snapchat benzeri videolar çekebilirsiniz.

LINE Camera indir iOS
LINE Camera indir Android

Bu yazı şu tarihte düzeltildi Eylül 27, 2019 3:20 pm

Sayfa: 1 2 3

Yorum Bırak