Kategoriler: Teknoloji Haberleri

En iyi fotoğraf düzenleme programları

4.Snapseed fotoğraf düzenleme programı

Tam bir profesyonel fotoğraf düzenleme programı olan snapseed, bir Google ürünü olmanın avantajıyla sizler için en iyi seçenekleri sunuyor. Oldukça  çeşitli düzenleme opsiyonları sunan snapseed uygulaması, çok sayıda filtre,  fırçalar, iyileştirme araçları, otomatik düzenleyiciler, çerçeveler, HDR efektleri, yapısal ve perspektif düzenlemeler, bulanıklaştırıcı lens ve zum iyileştirici gibi özellikleri ile göz kamaştırıyor. Bu uygulama, hem JPG hem de RAW dosyalarının düzenlenmesini destekliyor. Bizim ilk tercihimiz...

iOS için snapseed indir

Android için snapseed indir

5. Photo Editor by Aviary

Fotoğraflarınızı bir profesyonel gibi düzenlemek isterseniz Photo Editor hizmetinizde. Akıllı telefon ile çektiğiniz fotoğrafları bir takım filtreler, katmanlar, keskinleştirici, iyileştirici göz parlatıcı, diş beyazlatıcı vs. opsiyonlar, ile mükemmelleştirebilir, fotoğraf üzerine çeşitli yazılar ekleyebilirsiniz. Düzenlediğiniz fotoları Adobe Creative Cloud ile senkronize ederek çok geniş bir yelpazede sunulan tüm filtrelerden ve araçlardan faydalanabilirsiniz. Fotoğraflarınızı uygulama üzerinden sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Photo Editor Foto düzenleme programını ios üzerinden indir.

Photo Editor Foto düzenleme programını Android üzerinden indir.

6. Ampergram

İnstagram fotoğraflarınızı düzenlemek ve ilginç hale getirip ilgi çekmek için ideal fotoğraf düzenleme programı. Ampergram ile ya sizin kendi çektiğiniz fotoğrafları ya da instagramda #Ampergram hashtag'i kullanılanarak ortak havuza alınan fotoğrafları kullanabilirsiniz.

Ampergram indir İOS

Ampergram indir Android

3. SAYFAYA GEÇİNİZ

Bu yazı şu tarihte düzeltildi Eylül 27, 2019 3:20 pm

Sayfa: 1 2 3

Yorum Bırak