En iyi fotoğraf düzenleme programları

151

İhtiyacınıza uygun en iyi fotoğraf düzenleme programlarını sizler için araştırdık ve sizin için listeledik.

Teknoloji ilerledikçe fotoğraf düzenleme programları ulaşılmaz ve pahalı olmaktan çıkarak çok basit akıllı telefon uygulamaları ile hayatımıza girdi. Ücretsiz ve kolay kullanılabilir fotoğraf düzenleme programları ile, çektiğimiz fotoğrafları bir profesyonel gibi  düzenleme şansına sahibiz artık. İnternet ortamında yüzlerce hatta binlerce resim düzenleme programı arasından seçim yapmak gerçekten zor oldu. Elimizden geldiğince sizler için en doğru uygulamaları bulmaya çalıştık

ios ve android için en güzel fotoğraf düzenleme programları ve akıllı telefon uygulamaları

1. Geló foto düzenleme programı:

En iyi fotoğraf düzenleme programılarından biri de Geló.

İOS kullanıcılarının sıkça tercih ettiği ücretsiz resim düzenleme programı Gelo; 32 renkten oluşan renk yelpazesi, çeşitli geometrik şekiller ve renk jelleri ile hizmetinizde. Kendinizi, çektiğiniz fotoğraflar üzerinde yaptığınız düzenlemeler ile daha renkli etmenizi sağlıyor. Geló uygulaması ile fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve sosyal medyada daha fazla etkileşim sağlayabilirsiniz.

indir: ücretsiz fotoğraf düzenleme programı ios.

2. Paper Camera:

Hem iOS hem de Android kullanıcıları için hazırlanmış olan bu fotoğraf düzenleme programı, çekmiş olduğunuz resimleri bir tabloya, çizgi roman formatına ya da çizgi film karakterine dönüştürebiliyor. Çizgi roman fanları için eğlenceli bir uygulama olarak tavsiye ediyoruz.

Buradan indirebilirsiniz:

ios: paper camera indir

Android:paper camera indir

3. Clone Camera Pro:

Clone Camera kendi resminizi çoğaltarak farklı duruşlarınızı tek bir karede toplayan harika bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Çektiğiniz bir fotoğraf üzerinden tek bir nesneyi alır, kopyalar ve istediğiniz başka bir fotoğraf üzerine yerleştirir. Aşağıdaki videoda da gördüğünüz gibi sırasıyla koltuğun farklı yerlerine oturup farklı pozlar verebilir ve daha sonra tüm bu pozları birleştirip tek bir fotoğraf üzerinde kendinizin 6 farklı duruşunu yerleştirebilirsiniz.  Ayrıca  fotoğraf çekimini zamanlayıcı  ile  yapabilir ve çeşitli filtrelerle  çektiğiniz fotoğrafları renklendirebilirsiniz. Fotoğrafınızı düzenler düzenlemez uygulama üzerinden hemen paylaşabilirsiniz. Bu uygulama hem iOS hem Android kullanıcıları için tasarlanmıştır. Ücretli versiyonu yaklaşık 2 dolardan başlıyor.

Android versiyonu indir

ios versiyonu indir

2. SAYFAYA GEÇİNİZ 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here