Football Manager 2017 Mobile Geldi

5

Football Manager 2017’nin çıkmasından sonra şimdi mobil için de uygulama kullanıma sunuldu. Oyun iOS, Andorid cihazlar için gelirken ayrıca iPad’lerde de oynanabiliyor.
Manejerlik oyunlarının en iyisi olarak gösterilen FM‘nin son oyunu Football Manager 2017‘nin kullanıcılar tarafından pek beğenilmediğini belirtelim, yenilik ve oynanış pratikliği bakımından bir önceki seriden fazla ileriye gidemeyen oyun için Steam‘de yüzde 68’e kadar olumsuz oylama yapıldı. Tüm bunlara rağmen oyunu beğenmeyip yine de oynayanları sayısı da bir hayli fazla.

Durum böyle olunca oyunun satış rakamları şu an beklenildiği düzeyde gidiyor. Bunun ile birlikte mobil için de sürüm çıktı. Mobil sürümde Türkiye liginin de olduğunu belirtelim. Bunun ile birlikte Football Manager 2017 Mobile‘de 10 bin oyuncu ve 15 ülkeden 30’dan fazla ligde takım bulunuyor. Mobil uygulamada beklenildiği gibi 3D yerine 2D oyun motoru kullanılıyor. iOS, Android işletim sistemlerinde çalışacak oyunun fiyatları da eski sürüm fiyatları ile paralel olduğunu söyleyebiliriz. Apple Store’de 23.99 TL, Google Play Store’de ise 26.99 TL’den satışa sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here