Football Manager 2016 En İyi Genç Oyuncular

29

Menajerlik oyunu deyince akla gelen ilk, hatta tek oyun olan Football Manager 2016 tutkunlarını sevindirecek olan çok özel bir haberimiz var. Zira söz konusu oyunda yer alan en genç ve en yetenekli geleceğin starlarını derleyip bir araya getiriyoruz. 

Electronic Arts adlı oyun şirketinin 2014  yılında artık bir menajerlik oyunu çıkarmayacağını açıklaması ile birlikte piyasada tek kalan ve Sports Interactive tarafından geliştirilen Football Manager  2016 ile ilgili özel bir haberimiz var. Bu haberde, söz konusu yapımdaki en yetenekli genç oyunculara göz atıyor olacağız. İçinizdeki teknik direktörlük aşkını en iyi dizginleyen oyunda o kadar yetenekli gençler var ki!

football-manager-2016

Bu galeri haberimiz sayesinde oyuncu keşfi yapmak zorunda kalmayacak ve paranızı vasıfsız oyunculara yatırmayacaksınız. Avrupa’da ve özellikle Güney Amerika’da bulunan bütün yetenekleri görebilecek ve takımınızı dinamik bir yapıya kavuşturacaksınız. Football Manager 2016 zor bir oyun olsa da sizleri başarıya götürecek kadroyu kuracak ve bu sayede kupalar kazanabileceksiniz.

Tabii Real Madrid, Barcelona gibi dev kulüplerde kariyerinize başlarsanız bu oyuncuları almayacağınız kesin. Çünkü oyuncular genç ve oynaya oynaya gelişmeleri gerekiyor. Özellikle orta güçte bir takım çalıştıracak ve çıtayı sonradan yükseltecekler için bu oyuncular oldukça önem taşıyor. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan Football Manager 2016 oyununda olan genç yeteneklere bir göz atalım.

Leroy Sane- 20

Leroy Sane

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here