FIFA 2017 Mobilde

2

FIFA’nın son serisi olan FIFA 2017’nin PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360’da çıkmasına kısa sürede kala oyunun mobil sürümü kullanıma sunuldu. Uygulama bir öncekine göre büyük yenilikler ile geldi.

Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemlerinin tamamı için çıkacak olan oyunu oynayabilmeniz ve indirmeniz için oyunu öncelikle satın almış olmanız gerekecektir. PC, PS4, PS3, Xbox 360 ve Xbox One için çıkacak olan yapımı satın aldığınızda da uygulamaya erişim sağlayabilmeniz en güzel özelliklerden biri olarak dikkat çekiyor.

Ultimate Team modu da eklenmiş durumda.

Ultimate Team ile uyumlu olacak yeni sürümde oyuncuları uzun süre oyun başında tutacak, bu şekilde kullanıcıların ilgilisini çekmeyi hedefleyen oyun uygulaması ile takımızı daima takip edebilecek ve sürekli oyun ile uğraşmanızı sağlayacak. Ayrıca, diziliş, taktik yapma ve çok daha fazla özelliğe erişebilecek, transfer yapıp, transferleri istediğiniz gibi yapabileceksiniz. Uygulama Windows Phone 8.1,  Android 4.1 / iOS 8.2 ve üstü mobil cihazlarda indirilebilir olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here