FIFA 17’de Bulunan En İyi 10 Oyuncu

19

Oyun dünyasının en sevilen yapımlarından biri olan FIFA serisi, son oyunu ile karşımıza çıkıyor. FIFA 17, bünyesinde barındırdığı güncel oyuncu kadrosu ve yeni oyun motoru ile yine en favori oyunlardan biri olacak. Şimdi bu yapımda bulunan en güçlü 10 oyuncuyu sıralayalım!

FIFA 17 demosu ile önümüzdeki hafta oyuncuların beğenisine sunulacak. Bunun öncesinde ise oyun severleri adeta heyecan bastı ve söz konusu yapım hakkındaki araştırmalara da başlandı. FIFA 17 hakkındaki tüm detayları şu ana kadar sitemizden aktardık ve aktarmaya da devam ediyoruz. Oyun motorunun değişmesi ile görüntü kalitesi ve grafiksel anlamda çok daha gerçekçi bir yapıya bürünecek olan FIFA 17, yeni kariyer modu özelliği ile de takipçilerini heyecanlandırıyor.

Kim ne derse desin, oyuncuların aklında bunların haricinde önemli soru işaretleri de vardır. Bunlardan bir kaçı belirli takımların güçlerinin nasıl olacağı ve tabii ki sevdiğimiz oyuncuların kaç gücünde olacağı. Biz de bu soruların cevaplarını birazdan sizlere vereceğiz. FIFA 17’de bulunan en iyi 10 oyuncu listesinde birbirinden sürpriz isimler var!

DipNot: FIFA 17, PC, PS4, Xbox One, Xbox 360 ve PS3 için 27 Eylül‘de çıkacak.

10- David De Gea: 90

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here