FIFA 17 Geleceğin Yıldızları

28

FIFA 17 çıkışının üzerinden belli bir zaman dilimi geçti fakat oyun sürekli güncellenerek oyun sever kişilere keyifli anlar yaşattırmaya devam ediyor. Biz de bu oyunda gelecekte yıldız olacak en iyi genç oyuncuları sizlere tavsiye edeceğiz.

FIFA 17 bu sene de muhteşem bir şekilde ilgi gördü. Güncel oyuncu kadrosu, farklı oyun dinamikleri ve oyun içindeki çeşitli değişiklikler sayesinde bu senenin de en çok ilgi gören futbol oyunu olan FIFA 17 içerisinde bulunan menajerlik modu ve The Journey modu, fazlasıyla eğlenceli bulundu. Özellikle The Journey; kahramanımız Alex Hunter ile farklı bir yolculuğa çıkarıyor bizleri. Bu oyun modunun tam bir hikaye tarzında olduğunu belirtmekte fayda var. EA Sports, bu durumu ilerleyen yıllarda geliştirerek devam ettirmeli.

Bir diğer mod ise Menajerlik modu. Bir teknik direktör olarak eğer yetenek avcısı olmak istiyorsanız şu anda doğru yerdesiniz diyebilirim. Zira birazdan isimlerini göreceğiniz genç oyuncular, FIFA 17 oyununda geleceğin yıldızları oluyor. Real Madrid, Barcelona gibi büyük profilli kulüpler yerine daha mütevazı takımlar seçip ilerlemek istiyorsanız, bu genç oyuncuları transfer ederek ilerleyen zamanlarda çok daha fazla paralara satabilirsiniz, ya da takımınızda tutarak çok daha büyük hedefler peşinde koşabilirsiniz. İsterseniz biz de sözü daha fazla uzatmayalım ve geleceğin yıldızlarına bir göz atalım. Bakalım uzun listemizde hangi futbolcular yer almış olacak? Haydi öyleyse başlayalım!

Armindo Bruma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here