FIFA 17 En İyi Genç Oyuncular

206

Teknoloji dünyası gelişir de oyun dünyasında hiç gelişme olmaz mı? Uzun zamandır bekledikleri haberi alan oyun tutkunları için geçtiğimiz hafta müjdeleri ardı ardına vermiştik. Şimdi ise FIFA 17 oyununda yer alan genç oyuncuları mercek altına alıyoruz. Detaylar haberimizde.

Akıllı telefon pazarında yaşanan gelişmeler her ne kadar bizlerin de gündemini meşgul etse de, oyun dünyasından kopmak tabii ki de mümkün değil. Son olarak geçtiğimiz hafta yaptığımız haberde yeni müjdeler vermiş ve oyunların çıkış tarihleri hakkında sizleri bilgilendirmiştik. Bu oyunların içerisinde FIFA 17‘nin de bulunması takipçilerimizi heyecanlandırmaya yetmiş ve bildiğiniz üzere oyun da sonunda raflardaki yerini almıştı.

Söz konusu yapımın ön incelemesini gerçekleştirdikten sonra şimdi de sizler için FIFA 17 oyununda bulunan en iyi genç oyuncuları derliyor ve bir araya getiriyoruz. Eğer oyunda bir menajerlik kariyeri açmayı planlıyorsanız bu genç yetenekleri takımınıza kazandırmanız çok büyük bir önem arz ediyor. Zira bu yetenekler ilerde çok büyük yıldızlar oluyor. Eğer bu oyuncuları kaçırmak istemiyorsanız listemize göz atmanızda fayda var.

Youri Tielemans

Yaş:20 Mevkii: Orta Saha

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here