FIFA 17 En İyi 10 Türk Oyuncusu

20

FIFA 17 futbol tutkunlarını gerçekten de fazlasıyla heyecanlandıran bir yapım. Bu yapım, yeni oyun motoru ile geldi ve yolculuk modu ile herkesi kendine hayran bıraktı. 

FIFA serisinin son oyununu oynama fırsatı elbette ki bulmuşsunuzdur. Eğer oyunun sıkı bir takipçisi iseniz sizler için yapmış olduğumuz listelere de göz atmanız gerekiyor. İlk olarak bahsi geçen oyunda bulunan en iyi genç oyuncuları sıralamıştık. En iyi genç oyuncular listesine buradan göz atabilirsiniz. Bu oyuncuları kadronuza mutlaka katmanız gerekiyor; zira ilerleyen zamanlarda saydığımız futbolcular çok değerleniyor. Ancak bunun için biraz erken davranmanız gerekecek.

Tabii ki FIFA 17 ile alakalı olarak hazırlayacağımız tek liste en iyi genç oyuncular değil. Eğer denk gelmişseniz oyunda bulunan en iyi oyuncuları da sıraladık. Menajerlik modunda yüksek bütçeli bir takım ile kariyerinize başlamayı düşünürseniz; yine buradan ulaşabileceğiniz listemize çok ihtiyacınız olacak.

Biz Türkler olarak futbol ile yatıp futbol ile kalkarız. Bu yüzden de oyunlarda Türk oyunculara ayrı bir gözle bakarız. Sıradaki haberimizde ise FIFA 17 oyununda bulunan en iyi Türk oyuncuları değerlendiriyoruz!

10- Gökhan Töre

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here