FIFA 16 Trailer Oyun Severlerin Beğenisine Sunuldu

16

FIFA 16, futbol oyunu meraklılarının büyük bir heyecanla beklediği bir oyun. Peki FIFA 16 trailer yayımlandı desek ne dersiniz? Hadi izleyelim o zaman.

FIFA serisi, geçmişi bir hayli eskiye dayanan bir oyun. Öyleki bu oyun serisi için, neredeyse oyun dünyasının dinozoru diyebiliriz. Şöyle bir geçmişe bakacak olursak, bu süre içerisinde gerçekten çok geliştiğini de rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak şöyle de bir gerçek var ki, neredeyse son yıllarda çıkarılan hiç bir yeni FIFA oyunu, oyun severlerin beklentilerine yanıt veremiyor.


Her yeni FIFA oyununun değişmez kaderi, öncelikle eleştirilmek sonra övülmek yönünde. Tabii bunda rakibi PES’in de son yıllarda bir düşüş yaşıyor olmasının da payı var. Ancak ne olursa olsun her yeni oyun, oyun severlerin gözünde yeni bir fırsat. İşte tüm bu sebeplerden ötürü FIFA 16 trailer, birçoklarının beklediği şeydi ve E3 2015’de oyun severlerin beğenisine sunuldu.

FIFA 16’nın 24 Eylül’den itibaren PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için satışa sunulacağını açıklayıp sizleri bu güzel video ile baş başa bırakalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here