Farklı Dallarda 2016’nın En İyi Telefonları

44

En İyi Telefon hangisi ya da 2016 yılının en iyi telefonları hangileri sorusuna yanıt vermek bir hayli zor ancak sınıflara ayırınca işimiz gerçekten kolaylaşıyor.

Kısa süre öncesine kadar en iyi akıllı telefon hangisi diye sorulduğunda birkaç kriterden ibaret olan karşılaştırma listesine bakarak hangisinin daha iyi olduğunu söyleyebilirdiniz. Örneğin, mesaj atıyor, arıyor, radyosu var hatta tuşlar yardımıyla kendi melodinizi bile yapabiliyorsunuz dediğiniz zaman daha üzerine söylenecek çok fazla söz kalmıyordu. Ancak akıllı telefonlar bu durumu değiştirdi.

Bildiğiniz gibi şimdi bir iki telefonu karşılaştırırken, her zaman bir diğer telefon için ama onda da bu özellik yok diyebilirsiniz ki bu da karşılaştırmaları bazen içinden çıkılmayacak bir hale getirebiliyor. İşte biz de bu yüzden 2016’nın En İyi Telefonları haberini tek bir başlıkta değil de birden fazla klasmanda yapmayı uygun gördük.

İncelememizde yer alan isimler ve listeler uzayabilir, ancak bizim listemizde yer alan modeller tartışmasız kendi dalının en iyisi olacaktır. Neyse, lafı daha fazla uzatmayalım ve Farklı Dallarda 2016’nın En İyi Telefonları haberine geçelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here