En İyi Selfie Telefonları İncelemesi

42

Piyasadaki telefonlar arasında en iyi selfie kamerasına yani en iyi ön kameraya sahip olan telefon hangisi? Gece çekimi ve gündüz çekimi arasında ne gibi farklar oluyor? İşte en iyi selfie telefonları incelememiz.

Selfie artık günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Artık herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda bir fotoğraf çekmek, çekilmek istediğimiz zaman birisinden rica etmek ve bizi çekermisin demek zorunda değiliz. Belki selfieden önce kendi kendini çekmek çevre tarafından oldukça tuhaf bakışların üzerinize yoğunlaşmasına neden oluyordu ancak selfie modası bu işlemi gayet normal bir hale soktu ve bunun için selfieye ne kadar teşekkür etsek azdır.

Bu kısa girizgahtan sonra isterseniz şimdi asıl meselemize dönelim, yani En İyi Selfie Telefonları incelememize. Diyelim ki yeni bir akıllı telefon alacaksınız. Bunun için öncelikle baktığınız ve önem verdiğiniz kriterler neler? Sizin yerinize biz sayalım, güçlü bir işlemci, güzel bir görünüm ve tabii ki iyi çekim yapabilen ön ve arka kameralar. İşte bugun ki yazımızda, en iyi selfie kamerasına sahip amiral gemisi pozisyonunda ki telefonları bir araya getirdik ve bakın ortaya nasıl bir şey çıktı.

Kamera

Bu incelememizde karşılaştıracağımız telefonlar, Samsung Galaxy S6, HTC One M9, Apple iPhone 6, Samsung Galaxy Note 4, LG G4, Google Nexus 6 ve Sony Xperia Z3. 6 farklı markanın 7 farklı telefonu üzerinde yapacağımız bu kıyaslama sayesinde, hangi akıllı telefonların daha iyi ön kameralara sahip olduğunu, hangilerinin selfie çekim kalitesinin yeterli seviyede olmadığını net bir şekilde görebileceksiniz.

Gündüz Ön Kamera Performansları

Apple-iPhone-6

Google-Nexus-6

HTC-One-M9

LG-G4

Samsung-Galaxy-Note-4

Samsung-Galaxy-S6

Sony-Xperia-Z3

Puan Tablomuz

Gündüz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here