En İyi iOS Uygulamaları ve Oyunları

28

Hergün yüzlerce yeni uygulama ve oyunun çıktığı iOS mobil işletim sistemi için 2015 yılında çıkmış ve akıllarda kalan en iyi iOS Uygulamaları ve Oyunları hangileri dersiniz?

Şu an itibariyle iOS işletim sistemli cihazların kullanabileceği yaklaşık 1.5 milyar uygulama mevcut. Bu inanılmaz büyük bir rakam. Tabii bunun hem avantajları hem de dezavantajları var. Avantaj olarak tabii ki ilk akla gelen şey çeşitlilik. 1.5 milyar uygulama arasından işinize yarayacak yüzbinlerce güzel ve faydalı uygulama bulabilirsiniz.

Bu işin dezavantajı ise bu faydalı ve işinize yarayabilecek uygulamaları bulmak. Yani bu öyle sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Bir de bu kadar uygulama arasından reklam bütçesi ya da tanıtım eksikliği nedeniyle adını duymadığımız yüzbinlerce uygulama olması da işin bir diğer kötü tarafı. İşte tüm bunları bir araya getirdiğimiz zaman ortaya yapılması mecburu olan 2015 yılının En İyi iOS Uygulamaları ve Oyunları listesini zorunlu hale getiriyor ki biz de TeknoCadde olarak bunu yaptık.

Bugün sizlere 2015 yılında çıkmış, kimisi tüm Dünya genelinde adını duyurmuş kimisi ise kulaktan kulağa yayılarak belli çevrelerce bilinir hale gelmiş ancak son derece faydalı iOS Uygulamaları ve oldukça eğlenceli iOS Oyunlarını tanıtacağız. Eğer listemizde olması gerektiğini düşündüğünüz bir oyun ya da uygulama varsa bize bildirmeniz yeterli olacaktır. O zaman başlayalım?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here