En İyi E-Book Reader Modelleri 2016 (E-kitap Okuyucu)

240

E-Book Reader diğer adıyla E-Kitap Okuyucu son zamanların en popüler teknolojik icatlarından birisi. Peki 2016 yılının En İyi E-Book Reader modelleri hangileri?

Kimi insanlar kitapların yerini hiç bir şeyin tutmayacağını düşünürler. Kitapların sayfalarına dokunmak, sarı sayfaların kokusunu içine çekmek, sayfalara bir şeyler karalamak insanların vazgeçilmez hobilerinden birisidir, kitap okumayı anlamlı kılan küçük detaylardır.

Buraya kadar yazdıklarımızı bir kenara bırakın çünkü eğer siz bu yazıyı okuyorsanız E-Book Reader satın almak istiyorsunuz demektir. Size gönül rahatlığıyla şunu söyleyebilirim, hiç merak etmeyin doğru yoldasınız. Her ne kadar renkler ve zevkler tartışılmaz kuramının destekçisi olsam da, bende e-kitap okuyucu satın alana kadar bir önceki paragrafta belirttiğim düşünceleri taşıyordum.

E-kitap okuyucu karşılaştırması

Yani bende elektronik kitapların gerçek kitapların yerini tutamayacağını düşünenlerdendim, ancak aldığım e-book reader tüm bu korkularımı daha ilk kitaptan aldı götürdü. Bu e-kitap okuyucu sayesinde bir ayda 3 kitap bitirdim ve çok keyifli bir şekilde okumaya da devam ediyorum. Bu yazıyı hazırlamamdaki amaç da e-book reader satın alacaklara bir rehber sunmak.

Çünkü kendim e-kitap okuyucu satın alırken kaliteli bir karşılaştırma okuyamadım, bunudan dolayı da TeknoCadde olarak sizler için detaylı bir E-book Reader incelemesi daha doğrusu e-kitap okuyucu karşılaştırması hazırladık. Umarım işinize yarar. En iyi E-book Reader hangisi, hangisi tavsiye edilebilir, e-book reader alırken nerelere dikkat etmeliyiz bu hususlara da değinmeye çalıştım.

Bu karşılaştırma yazımızda yer alan modeller; Kindle 2016, Kindle Paperwhite, Kindle Voyage, Kindle Oasis, Nook GlowLight Plus, Kobo Aura One. Karşılaştırma içerisinde de bu e-reader modellerine ilişkin bilgileri sunacağım bu bakımdan aslında her biri için inceleme fırsatı da yakalamış oluyoruz. Her e-kitap okucuyunun diğerine üstün olduğu bazı özellikler mevcut. Önemli olan bu özelliklerden hangilerinin sizin ihtiyacınıza yönelik olduğu. Yoksa hiç kullanmayacağınız bir özelliğin olması size daha fazla ödeme yapmaktan başka bir şey getirmeyecektir. Neyse lafı daha fazla uzatmayalım ve başlayalım o zaman.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here