En İyi Aksiyon Kameralar 2015

56

En İyi Aksiyon Kameralar karşılaştırmamızda, 2015 yılı içerisinde çıkmış en iyi aksiyon kameralarını mercek altına almaya çalışacağız. Bakalım hangi kamera ne gibi özelliklere sahipmiş.

Akıllı telefonların çıkması ve günden güne de güçlenmesi birçok farklı teknolojik ürünün ya sonunu hazırladı ya da popülaritesini azalttı. Fotoğraf makineleri ve kameralar ise şüphesiz bu dönüşümden en çok etkilenen ürünler. Hatta, kamera deyince artık ilk akla gelen ürün orjinal kameralar yerine akıllı telefonların kameraları bile olabilmekte. Ancak yine de daha profesyonel çekimler yapmak isteyenlerin bir numaralı tercihi halen aksiyon kameraları olacaktır. Biz de bugün işte yeni bir kamera almak isteyenler için satın alma rehberi niteliğinde bir galeri hazırlamak istedik.

Galerimizde yer alan ürünler; GoPro Hero4 Black, Sony X1000V 4K, TomTom Bandit, Garmin Virb XE, GoPro Hero 4 Silver, Veho MUVI K2 NPNG, Drift Stealth 2, GoPro Hero4 Session, Panasonic HX-A1. Eğer bu cihazlardan satın almayı düşünüyorsanız zaten Aksiyon Kamera nedir sorusunun yanıtını biliyorsunuzdur. Ancak yine de bilmeyen ziyaretçilerimiz için kısa bir açıklama yapmak gerekirse, bu ürünler normal bir fotoğraf makinesi ya da normal bir video kamera gibi kullanılmaz. Daha çok ismi üzerinde aksiyon temalı videoları kaydetmek, bunlar üzerine profesyonel dokunuşlar yaparak işimize yarayan kısmı alıp gerisini silip atmak için kullanılırlar. Eğer siz günlük kullanım amacıyla bu yazıyı okuyorsanız o zaman yanlış kamera karşılaştırmasındasınız demektir. Telefon Karşılaştırma kategorimizde akıllı telefonlara dair karşılaştırmaları bulabilirsiniz.

Bu kısa hatırlatmamızdan sonra isterseniz şimdi En İyi Aksiyon Kameralar 2015 Karşılaştırmamıza geçelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here