En İyi 5 Mobil Basketbol Oyunu (iOS-Android)

429

Mobil oyun sektörüne yatırımlar yapılıyor ve öyle görünüyor ki yapılmaya da devam edecek. Son zamanlarda sıkça vakit harcadığımız telefonlarımız için en iyi basketbol oyunlarını sıralamaya ne dersiniz?

Günümüz akıllı telefonları sadece bir iletişim aracı olarak değil, aynı zamanda birer zaman öldürme aracı olarak da görülüyor. Otobüste, iş yerimizde, evimizde ve belirli mekanlarda elimizden düşmeyen bu cihazlarda genel olarak oyunlara yoğunlaşıyoruz. Bu oyunlar bizleri kendi dünyasına çekerken tamamen bunlara konsantre olmamıza sebebiyet veriyor. Eğer siz de bir mobil oyun sever iseniz haberimiz sizin için biçilmiş kaftan. Zira bu haberimizde sizlere en iyi 5 mobil basketbol oyununu tanıtıyor olacağız. Bakalım en iyi mobil basketbol oyunu sizin için hangisi olacak?

NBA LIVE Mobile Basketball

Kimi basketbol oyunlarında sadece atış yaparız, kimisinde karşılıklı maçlar ile eğlence ararız. Eğer seçiminiz karşılıklı maç yapmaktan yana olacaksa NBA LIVE Mobile Basketball tam size göre bir mobil oyun. Android ve iOS platformlarından indirebileceğiniz söz konusu yapımın grafikleri fazlasıyla ilgi çekici.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here