En Havalı Telefonlar!

71

Eğer bir akıllı telefon alacaksanız işlemci, kamera özellikleri kadar cihazın tasarımına da dikkat edersiniz. Bu da aslında sizlerin içten içe havalı bir telefona sahip olmak istediğiniz anlamına geliyor. Biz de sizler için en havalı telefonlar galerisini hazırladık. Detaylar haberimizde!

Yeni bir akıllı telefon alacaksanız onun birçok özelliğine bakar ve cihazı araştırıp hakkında belli fikirler edinmeye çalışırsınız. Almayı düşündüğünüz telefonun özelliklerinden tutun da şirketin güvenilirliğine kadar birçok konuda fikir sahibi olabilmek adına elinizden geleni yaparsınız. Ancak şunu da söylemeliyiz ki tüm bu özelliklerin yanı sıra alacağınız telefonun havalı olması da oldukça büyük bir önem taşıyor. Kim ne derse desin, görselliğin önemli olduğu bu dünyamızda eğer havalı bir telefona sahip olmak istiyorum diyorsanız cebinizden önemli miktarları da çıkarmayı göze almalısınız!

İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan en havalı telefonlar listemize bir bakalım.

HTC 10

Şu ana kadar çıkardığı hemen hemen bütün telefonlarda hayal kırıklığı yaratan ve bir türlü dikiş tutturamayan Tayvanlı akıllı telefon üreticisi, HTC 10 ile turnayı gözünden vurdu. Telefon, özellikleri kadar şık yapısı ile de dikkatleri çekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here