window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-92822422-1');
Kategoriler: Uygulama İnceleme

Ekran Kaydı İçin En İyi 20 Android Uygulamaları

#11 SCR Screen Recorder

Sevdiğimiz ücretsiz uygulamalardan olanSCR Ekran Kaydedici, yüksek kalite görüntü kaydı vadediyor. SCR Screen Recorder ile ekran kaydını sorunsuz ve net bir şekilde yapabilirsiniz. SCR uygulaması ile, oyun videoları kaydedebilir, kaydedilmiş videoları yaynlayabilir ve canlı şovlar hazırlayabilirsiniz.

#12 Telecine

Telesine ile, telefonunuzdan yüksek çözünürlüklü ekran videoları çekebilirsiniz. Uygulamayı başlattıktan sonra çıkın ve kaydetmek istediğiniz sayfaya yada uygulamaya gidin. Orada ekran üzerinde belirecek kontrol düğmelerini kullanarak kaydı başlatabilir ve aynı yerden durdurabilirsiniz.

#13 Lollipop Screen Recorder

Lollipop Ekran Kaydedici Android 5.0+ üzeri sürümler için kullanışlı ve kolay bir ekran kayıt uygulamasıdır. Android Lollipop + 'da  resmi API'leri kullanır, bu nedenle root erişimi gerekmez. Kaydettiğiniz videoları istediginiz klasorler icine kaydedip daha sonra izleyebilir ya da paylasabilirsiniz.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7