Efsane Telefon Nokia 3310 Sadece 52 Dolar!

17

Yeni nesi Nokia 3310 belki de MWC 2017’nin en çok beklenen telefonlarından biriydi. İşte o cihazın tanıtımı gerçekleşti. Özelliklerini haberimizde bulabilirsiniz.

Yeni 3310, büyük babasına oldukça benziyor. Ancak firma yeni Nokia 3310’u eskisinin hantal görüntüsünden arındırıp ona son derece modern bir görünüm kazandırmış. Telefonu alacak olanlar şüphesiz cihazın şarj performansı için alacaktır. Zira telefonda önemsenmeyecek bir kamera ve yarı akıllı bir işletim sistemi mevcut.

Pil açısından oldukça iddialı olan Nokia, yeni 3310’da 22 saat konuşma süresi ve bir aylık bekleme süresi vaat ediyor. Cihazda 1200mAh’lık bir batarya bulunuyor. Telefonda 2.4 inçlik QVGA ekran mevcut. Ön kısımda herhangi bir kameranın yer almadığı telefonun arka kısmında 2MP’lik bir kamera mevcut. Bu kamera ile oldukça keskin fotoğraflar çekebiliyorsunuz. (Tabi ki bu bir şaka!) Nokia Series 30+ işletim sistemi yüklü bir şekilde gelecek olan telefon sahip olduğu Wi-Fi özelliği sayesinde internete bağlanabiliyor. Bunu Opera Mini Web Browser aracılığıyla gerçekleştirebiliyor. 

32 GB’a kadar arttırılabilen microSD kart desteği sunan telefonda efsanevi yılan oyunu da mevcut elbette. Ancak bu oyunun yenilenmiş olduğunu bilmelisiniz. Yani eski Snake oyunu yok. Telefonda efsanevi Nokia müzikleri de yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Nokia 3310 microUSB, Bluetooth 3.0, 3.5 mm kulaklık girişi ve AV bağlantı noktası gibi özelliklere de sahip. Son olarak telefonun boyutlarının 115.6*51.0*12.8mm  şeklinde olduğunu, ağırlığının ise 79.6 gram olduğunu belirtelim. Aşağıda cihazın Sıcak Kırmızı, Sarı (parlak kaplamalı) ve Koyu Mavi ve Gri (mat kaplamalı) olmak üzere dört renk seçeneği bulunan telefonu bulabilirsiniz. 

Not: Telefonun fiyatı 52 dolar. 

Yeni-Nokia-3310 (1)

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here