Apple Video Düzenleme Programı : Clips!

15

740x479-apple-clips-duyuruldu-iphone-ve-ipad-icin-eglenceli-video-duzenleme-araci-1490171800806

iPhone ve iPad için Eğlenceli Video Düzenleme Programı

Apple son etkinliğinde ürünleri dışında, bir uygulama da tanıttı. iOS için yeni bir video düzenleme aracı olan Clips, kullanıcılarının video, fotoğraf, müzik kullanarak başarılı mash-up videolar oluşturmalarına izin veriyor. Clips‘te oluşturulan videolar iMessage, Instagram, Facebook, ve diğer sosyal ağlardan paylaşılabilecek.

Clips ile kullanıcılar, iPhone ve iPad’de etkileyici videolar oluşturabilecekler

Kullanıcılar, yalnızca seslerini kullanarak “Canlı Başlıklar” adı verilen animasyonlu başlıklar oluşturabilecek. Çizgi roman filtreleri, konuşma balonları, şekiller ve animasyonlu posterler gibi efektleri uygulayabilecekler.

Apple üst düzey yöneticisi programla birlikte mükemmel videolar oluşturulacağını ileterek, programa güvendiklerini belirtti. iOS kullanıcıları, içeriği doğrudan Clips’in içine kaydedebilecekler.  Ayrıca Clips için tasarlanan efektler, filtreler ve yeni Canlı Başlıkların herkesin sadece birkaç dokunuşla mükemmel görünen videolar oluşturmasını sağlayacağını belirtti.

Clips, AppStore’da Nisan ayından itibaren indirilebilecek. Uygulama ücretsiz olacak. iPhone 5S ve sonrası telefonlar kullanabilecek. Ayrıca yeni 9.7 inç iPad, tüm iPad Air ve Pro modeller, iPad mini 2 ve sonrası, ve iPod touch 6 cihazları uyumlu olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here