2016 Yılında Çıkan En İyi Akıllı Telefonlar

174

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bıraktık. Peki dönüp arkamıza baktığımız zaman, 2016 yılında aramıza birçok yeni akıllı telefonun katıldığını görüyoruz. Peki bu akıllı telefonlar arasında en iyileri hangileri?

2016 Yılında Çıkan En İyi Akıllı Telefonlar hangileri diye soracak olursak muhtemelen bu konuda hemen herkesin aklına en az bir telefon gelir. Ancak asıl mesele en iyi telefon kavramını hangi açıdan değerlendirdiğimizdir.

Biraz daha açmam gerekirse, 2016 Yılında Çıkan En İyi Akıllı Telefonlar hangileri sorusuna yanıt vermeniz için sizin de birkaç soru sormanız gerekiyor. Örneğin, kamera kalitesi bakımından mı, fiyat performans bakımından mı, batarya bakımından mı, oyun oynama bakımından mı gibi. He eğer tüm bu özelliklerin hepsinde ayrı ayrı birinci olan bir telefon varsa işte o zaten tartışmasız yılın en iyi akıllı telefonu demektir.

2016 Yılında Çıkmış En İyi Akıllı Telefonlar

Her ne kadar tüm bu saydığımız başlıkların hepsinde birinci olabilen bir telefon şu an için piyasada bulunmasa da, rakiplerine oranla birçok alanda üstün telefonlar da yok değil. İşte amacım bugün, geçtiğimiz yıla güzel geniş ve kapsamlı bir bakış atmak ve hiçbir telefonu atlamadan tüm telefonlara genel bir inceleme yapabilmek.

Tabii ki illa unuttuğumuz modeller de markalarda olacaktır, eğer sizin listede olmasını istediğiniz bir telefon varsa, yorum yoluyla bildirdiğiniz taktirde onunda incelemesini yaparak listede yer vereceğimden emin olabilirsiniz. Şimdi 2016 Yılında çıkan akıllı telefonlara bir göz atarak En İyi Akıllı Telefonlar listemizi oluşturabiliriz.

Listede yer alan telefonların sıralanma kıstası olarak büyük ölçüde AnTuTu puanlarını baz aldığımı ancak bazı istisna durumlar diğer özellikleri de değerlendirerek sıraladığımı hatırlatayım.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here