2015’in En İyi Akıllı Telefonları

17

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bırakıyoruz. Teknoloji açısından son derece verimli geçen koca bir senenin ardından geriye dönüp baktığımızda şu soruyu soruyoruz, bu yılın en iyi telefonları hangileriydi?

Teknoloji için önceden aritmetik artış hızıyla ilerliyordu ancak şu an geometrik artış hızıyla kendisini yeniliyor diyebiliriz. Yani artık bir önceki seneye göre teknoloji %10, %20 değil %70,%80 gelişmiş, yol kat etmiş oluyor. Bu durumu akıllı telefon sektöründe de çok net görebiliyoruz.

En iyi kameraya sahip akıllı telefonlar

Artık sonuna geldiğimiz 2015 yılı, yine birbirinden güzel akıllı telefon modellerine sahne oldu. Ancak bu telefonların hem teknik hem donanımsal özellikleri 2014’e göre bir hayli ilerideydi. Tabi nitelik kadar nicelik konusunda da büyük bir artış var. Yani verilere göre yeni akıllı telefon sayısında 2015 yılında 2014’e göre %70 oranında bir artış söz konusu. Hal böyle olunca bunların arasında bir sıralama yapmak da zorlaşıyor. Ancak yine de TeknoCadde olarak birçok kriteri göz önüne alarak bu yıl piyasaya sürülen en iyi 10 telefonu sıraladık. İşte 2015’in en iyi akıllı telefonları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here