2015’in En İyi Akıllı Telefonları Videosu

1

2015 yılının ilk yarısını geride bırakmak üzereyiz. Peki bugüne kadar çıkarılan telefonlar içerisinde en iyileri hangileri? Ya da sorumuzu şöyle soralım, 2015’in En İyi Akıllı Telefonları Hangileri?

Teknoloji baş döndüren bir hızla gelişmeye devam ediyor. Birkaç ay önce çıkmış bir telefonun şimdilerde eski diye tabir edilmesi oldukça normal bir hal aldı. Hal böyle olunca, teknoloji severlerin bu hızı yakalaması ve sürekli takipte kalması gerekiyor. TeknoCadde ekibi olarak biz de, size bu konuda yardımcı olmak için maksimum uğraş içerisindeyiz. Sizler için hazırladığımız 2015’in En İyi Akıllı Telefonları Videosu da bu çalışmanın bir ürünü.

Yukarıda izleyeceğiniz videoda, 2015 yılının başından bugüne kadar çıkmış, çıkarılmış en iyi akıllı telefon modellerini bir araya getirdik ve onları sizler için karşılaştırdık. İncelememizde yer alan telefon modelleri; Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge, iPhone 6, iPhone 6 Plus, Samsung Galaxy Note 4, Nexus 6, LG G Flex 2, HTC One M9 ve Motorola Moto X (2. Nesil). Bu telefonları gerek fiziki özellikleri bakımından gerekse de güç/performans açısından bir kıyaslamaya tabi tuttuk. Bu videonun yeni akıllı telefon alacaklar için rehber niteliğinde olacağını söyleyebiliriz. İyi seyirler.

Soruyoruz: Sizce bu modeller arasından en iyisi hangisi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here