1000 TL’ye Kadar Alınabilecek En iyi Akıllı Telefonlar

43

Diyelimki elinizde sadece 1.000 TL var ve bu parayla yeni bir akıllı telefon almak istiyorsunuz. Muhtemelen alabileceğinizin en iyisini almak istersiniz değil mi? İşte bu paraya alınabilecek en iyi akıllı telefonlar.

Yakın zamana kadar bir telefona 1.000 TL vermek oldukça lüks bir hobiydi. Ancak günümüzde bu paray istenildiği gibi bir akıllı telefon bulmak bir hayli zor, hatta birçoklarına göre bu neredeyse imkansız. Gelin görünki bugün sizler için hazırladığım rehber sayesinde bu fiyata alabileceğiniz tüm güçlü ve fiyat performans oranı yüksek akıllı telefon modellerini göreceksiniz.

Bugüne kadar onlarca farklı yazı altında yüzlerce yoruma hangi akıllı telefonun neden tercih edilmesi gerektiği ile alakalı cevaplar vermeye çalıştım. Bugünden sonrada aynı şekilde bu sorulara en ince ayrıntısına kadar yanıt vermeye devam edeceğim ancak öyle tahmin ediyorum ki bugün hazırladığım bu telefon satın alma rehberi ile önümüzdeki günlerde hazırlayıp yayına alacağım rehberler sayesinde, birçok ziyaretçimiz hangi akıllı telefonu alması gerektiğine karar verebilecek.

1.000 TL’ye Kadar Alınabilecek En iyi Akıllı Telefonlar listemize geçmeden önce birkaç şey belirtmek istiyorum. Listedeki telefonları evet belli bir sıraya göre yaptım ve kendimce bir birinci, bir ikinci, bir üçüncü belirledim. Ancak birazdan göreceğiniz üzere, bu listelemede kendi beğeni ve beklentilerimi de hesaba katarak bir sıralama yaptım. O yüzden bana göre 3. olan telefon size göre 1. olabilir. Yani telefonların sıralarını 1-2 basamak kaydırabiliriz ki bu da zevkler ve renkler tartışılmaz sözünün gereğidir.

Neyse lafı daha fazla uzatmak istemiyorum ve bir an önce listemizde yer alan telefonlara tek tek bakmak istiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here